نرم افزار ریكاوری عكسهای پاك شده از رم موبایل | بلاگ

نرم افزار ریكاوری عكسهای پاك شده از رم موبایل

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


قیمت: 4,500 تومان


نرم افزار ریكاوری عكسهای پاك شده از رم موبایل

به سادگی هرچه تمامتر عكسهای پاك شده خود را از گوشی ریكاوری كنید

لطفا برای توضیحات بیشتر به ادامه مطلب بروید

EXrozblog.comEX
نرم افزار ریكاوری عكسهای پاك شده از رم موبایل
شاید برای شما هم پیش آمده باشد كه به طور ناخواستهعكس یا عكسهایی را از رم گوشی تان پاك كرده اید و برای بازیافت آن دچارمشكل شده اید و نهایتا مجبور شده اید گوشی خود را به دست خدمات موبایلی هابدهید افرادی غریبه و در اكثر موارد غیر قابل اعتماد كه می توانند بدونآنكه شما متوجه شوید به سادگی به آرشیو كلیه عكسهای خصوصی شما هم دسترسیپیدا كنند.


آیا می دانید راه حل این مشكل چیست؟
راه حل این مشكل بسیار آسان است كافی است نرم افزارمخصوص ریكاوری عكسهای گوشی را تهیه كنید و بدون سختی و با نهایت سرعتهرعكسی كه به تازگی از گوشی تان پاك كرده اید را دوباره برگردانید. ایننرم افزار محدودیتی در پیدا كردن تصاویر ندارد و میزان موفقیت آمیز بودنآن 91% بیان شده است.
ما خود نیز این نرم افزار را تست كردیم و نتیجه فوقالعاده بود تنها در كمتر از 3 دقیقه بیش از 1400 عكسی كه به تازگی پاك شدهبود را برگرداند.
نكته مهم در مورد این نرم افزار اینجاست كه كار ایننرم افزار فقط و فقط مربوط به بازیافت تصاویر میباشد بنابراین به صورتحرفه ای و تخصصی فایلهای عكس شما را پیدا می كند از طرف دیگر واسط كاربریاین برنامه فوق العاده كاربر پسند و آسان است و همین قابلیت شما را ازهرگونه آموزشی بی نیاز می كند.
به سادگی و تنها با چند كلیك و با استفاده از ویزاردهوشمند خود نرم افزار شما فقط گوشی تان را به كامپیوتر وصل می كنید و دكمهسرچ نرم افزار را می زنید. پس از چند دقیقه هر كدام از تصاویری كه مایلبودید را تیك دار می كنید و گزینه ریكاور را می زنید نرم افزار به طوراتوماتیك عكسهای مربوطه را در شاخه ای كه خودتان در ابتدا مشخص كرده ایدكپی می كند به همین سادگی ...
نكته قابل توجه این برنامه اینجاست كه شما می توانیدبا تغییر مسیر جستجو، ازاین برنامه برای پیدا كردن عكسهای پاك شده داخلهاردتان هم استفاده كنید. با توجه به تخصصی بودن این نرم افزار برایتصاویر ، مطمئن باشید از نتیجه كار راضی خواهید بود.

دیگر گوشی تان را برای جستجوی تصاویر حذف شده به افراد غریبه و سودجو نسپارید
شما تنها یكبار این نرم افزار را تهیه می كنید اما بدون محدودیت زمانی می توانید از این برنامه به دفعاتاستفاده كنید.
بدین ترتیب هم در هزینه خود بسیار صرفه جویی كرده اید و هم نگران سوء استفاده افراد سودجو از تصاویر شخصی تان نیستید.

قیمت با تخفیف ویژه: 4500 تومان

روش خرید: برای خرید نرم افزار ریكاوری عكسهای پاك شده از رم موبایل، پس از كلیك روی دكمه خرید پستیو تكمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظرتان را درب منزل یا محل كار تحویلبگیرید، سپس وجه كالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهدهفرم خرید، روی دكمه خرید پستی كلیك كنید.


...
نویسنده : حسين صافي بازدید : 20 تاريخ : چهارشنبه 13 مهر 1390 ساعت: 11:34: