500 بك لینك رایگان واقعی درعرض چند دقیقه و افزایش رتبه و pagerank گوگل!

ساخت وبلاگ
چکیده : ثبت رایگان لینک شما در بیش از ۵۰۰ سایت و افزایش رتبه و pagerank گوگل!:: عوامل مختلفی در بالا بردن ر... با عنوان : 500 بك لینك رایگان واقعی درعرض چند دقیقه و افزایش رتبه و pagerank گوگل! بخوانید :

ثبت رایگان لینک شما در بیش از ۵۰۰ سایت و افزایش رتبه و pagerank گوگل!

:: عوامل مختلفی در بالا بردن رتبه و پیج رنک یک وبسایت موثر هستند که یکی از مهمترین اونها داشتن تعداد backlink های بالا از سایتهایی با رتبه بالا هست . اگر به دنبال امروز منبعی رو به شما معرفی می کنم که با عضویت رایگان در اون می تونید لینک سایتتون رو در بیش از ۵۰۰ سایت دیگه قرار بدید و تعداد backlink هاتون رو افزایش بدید !

:: Backlink همون لینکهایی هستند که دیگر سایت ها به شما داده اند .

اگر شما هم به دنبال افزایش رتبه و pagerank گوگل سایت خود به صورت کاملا رایگان هستید همین الان یه نگاهیبه ابزار Backlink که به صورت کاملا رایگان هست بیاندازید .

من خودم این ابزار رو تست کردم و واقعا از نتیجه ی اون راضی بودم . در کمتر از ۱۰ دقیقه لینکم رو در بیش از ۴۷۰ صفحه ثبت کرد ! فکر نمی کردم که ابزار رایگانی به این خوبی برای اینکار وجود داشته باشه .

از لینک زیر می تونید وارد این سایت بشید:کافیه پس از عضویت و ورود به سایت این ابزار، روی دکمه ی Create Backlinks کلیک کرده و چند دقیقه ای منتظر بمونید تا لینک های شما در سایت های دیگر ثبت شود و در نهایت نتیجه ی ثبت لینک شما نمایش داده شود !

این روش از طریق افزایش تعداد بک لینک ها منجر به افزایش رتبه و چیج رنک گوگل شما میشه . البته با خرید اکانت premium به قیمت ۴۷ دلار می تونید لینکتون رو در بیش از ۲۰۰۰ سایت دیگه ثبت کنید .

بهترينهاي افزايش آمار...
ما را در سایت بهترينهاي افزايش آمار دنبال می کنید

نویسنده : حسين صافي بازدید : 61 تاريخ : پنجشنبه 15 تير 1391 ساعت: 15:00: