چرا بازدید کنندگان از سایت شما فرار می کنند ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : سه دلیلی که بازدید کنندگان از سایت شما فرار می کنند ! جذب بازدید کننده برای یک سایت ، کا... با عنوان : چرا بازدید کنندگان از سایت شما فرار می کنند ؟ بخوانید :

سه دلیلی که بازدید کنندگان از سایت شما فرار می کنند !

سه دلیلی که بازدید کنندگان از سایت شما فرار می کنند !

جذب بازدید کننده برای یک سایت ، کار بسیار سختی است . اما از دست دادن آن‌ها ساده تر است .اگر شما همین چند نکته را درباره نگه داشتن بازدید کننده و فراری ندادن او را رعایت نکنید ، تنها خودتان باید وبلاگتان را بخوانید !

همه ی ما میدانیم که کسب بازدید کننده بسیار سخت است ، چون نیاز به زحمت‌های بسیار زیادی دارد. در ادامه مطلب به چند نکته درباره ی عدم فراری دادن بازدید کننده اشاره می‌کنم:

۱ – مطالب بد و بی ارزش

EXrozblog.comEX

آیا به جز مطالب ، دلیل دیگری برای ورود بازدید کننده به وبسایت شما هست ؟!!؟

پس سعی کنید که اولین نکته را کاملا رعایت کنید . مطالب جذاب و کامل و همچنین کاملا اختصاصی میتواند به بقای وبلاگ یا سایت شما کمک کند. سعی کنید مطالب خود را خودتان بنویسید و آن‌ها را از دیگران کپی نکنید.چون قوانین جدید گوگل ، مانع ادامه کارتان میشوند.

۲- طراحی بد و زننده سایت شما

طراحی خوب وبسایت شما ، باعث عدم ریزش بازدید کننده از وبسایتتان میشود. پس وبسایتتان را استاندارد طراحی کنید و از طرح‌های خیلی کلیشه ای و تکراری بپرهیزید. سعی کنید که از طرح‌های سایت‌های بزرگ که همه افراد میشناسند ، استفاده نکنید ، چون برای کاربران خیلی تکراری شده اند !

۳- لینک‌های زیاد و تبلیغات فراوان

تبلیغات خوب است ! اما نه مثل سایت‌های موزیک و . . . که تا به لینک دانلود میرسی باید از هفت خوان رستم رد شوی !. تبلیغات را در حدی نگه دارید که کاربران زیاد اذیت نشوند. لینک‌های فراوان هم میتواند کاربران را فراری دهید ، سعی کنید که تعداد زیادی لینک درون صفحات داخلی و صفحه اصلی وبسایتتان نباشد.

بهترينهاي افزايش آمار...
ما را در سایت بهترينهاي افزايش آمار دنبال می کنید

نویسنده : حسين صافي بازدید : 40 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1391 ساعت: 22:26: