baner+logo ساخت لوگو یا بنر برای وبلاگ به صورت آنلاین

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

در این صفحه ابزاری ارایه می شود که از طریق آن بتوانید لوگو یا بنر خودرا به صورت یک کد در آورید که دیگر وبلاگ نویسان بتوانند به راحتی از کدآن به منظور حمایت از شما یا تبادل لوگو و بنر استفاده کنند. اما از آنجاکه ممکن است اکثر وبلاگ نویسان تفاوت بین لوگو و بنر را ندانند لازم میدانم در ابتدا توضیحاتی در این باره بدهم.
لوگو (logo) یا آرم (نشان) تصویری است که نشان دهنده ی موضوع ومعرف یک شرکت، محصول، سایت یا وبلاگ و غیره است. لوگوها معمولا به گونه ایطراحی می شوند که در عین سادگی حاوی بیشترین اطلاعات و نشانه های تصویری(معمولا با هدف تبلیغاتی) هستند گرچه بهتر است نکات طراحی یک لوگوی خوب رابه یک مقاله ی آموزشی دیگر موکول کنیم اما به ذکر این نکته ی کوچک اما مهمبسنده می کنم که یک لوگوی خوب لوگویی نیست که به طور پیچیده ای طراحی شدهباشد بلکه هنر طراح در استفاده از یک نشانه ی تصویری که بیشترین ارتباط رابا موضوع مورد نظر داشته و به صورت یک نماد ساده در آمده باشد است.
بنر (baner)یک بیلبرد یا کادر تبلیغاتی است که تنها هدف از طراحی آن تبلیغات است وتفاوت آن با لوگو این است که لوگو هیچگاه در طرح کلی تغییر پیدا نمی کند ومعمولا به شکل تک فریم (ثابت) طراحی میشود و حاوی کمترین اطلاعات مستقیماند، اما بنرها می توانند دارای اطلاعات مستقیم زیادی باشند و حتی در محیطاینترنت به صورت چند فریمه با افکتهای خاص طراحی میشوند تا بتوانند بطوریآنی نظر مخاطب را به خود جلب کنند در حالی که در طراحی لوگوها اهداف بلندمدت تری دنبال می شود.
حال اگر قبلا لوگو یا بنر وبلاگ خود را ساخته اید آنرا بر روی یک فضایاینترنتی (مثلا سایتهای آپلود رایگان) قرار داده و آدرس اینترنتی آنرابدست آورید و مراحل زیر را انجام دهید.

برای این امر به این آدرس بروید
نویسنده : حسين صافي بازدید : 28 تاريخ : پنجشنبه 18 خرداد 1391 ساعت: 01:15:
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها